Умови оптової покупки│Як стати оптовим клієнтом Tatoshka?

Кожен власник торгової точки з продажу дитячого текстилю мріє про те, щоб його постачальник був чесним, надійним та міг запропонувати вигідні умови співпраці. Ми пропонуємо найкращий варіант – український виробник дитячого одягу Татошка відповідає всім вимогам та готовий співпрацювати з вами при наявності ФОП, магазину, інтернет-майданчика, сайту, складу по торгівлі дитячим і ясельним одягом.

 

Купити оптом дитячий одяг на вигідних умовах

Наша команда пропонує придбати речі для дівчаток та хлопчиків різного віку по доступній ціні не виходячи із дому. Увесь асортимент виготовлений на сучасному обладнанні з високоякісних матеріалів та фурнітури, які мають відповідні сертифікати та славляться своєю надійністю, безпечністю та довговічністю. Покупець, який вперше відвідав наш сайт, згодом стає постійним клієнтом, тому що переконався у бездоганності продукції та оцінив обслуговування, яке завжди знаходиться на високому рівні.

Якщо ви вирішили замовити дитячий одяг оптом від Tatoshka, то на вас чекають вигідні умови:

Мінімальне замовлення – 3 тисячі гривень.

Можливість придбати товар поштучно, а не викуповувати всю ростовку.

Безпечна перша покупка. Якщо одяг для дітей від Tatoshka, який ви замовили, вам не вдалося реалізувати протягом двох місяців, то ви маєте змогу обміняти його на новинки з останньої колекції. Це мінімізує ризики й застрахує вас від фінансових втрат.

Гнучкі умови співпраці з постійними клієнтами.

 

 

Дитячий одяг за оптовими цінами: як побачити вартість?

Щоб побачити, які вигідні ціни опт дитячий одяг ми вам підготували необхідно зареєструватися на сайті. Це зробити дуже легко!

Треба заповнити анкету, вказавши свої персональні дані (ПІБ, номер телефону, електронну адресу, місто), а також коротко розповісти звідки ви про нас дізналися.

Протягом 24 годин вам на пошту прийде логін та пароль, з допомогою яких ви зможете зайти у свій особистий кабінет.

Таким чином ви зможете переглядати каталог з величезним асортиментом на будь-який смак та бачити, які оптові ціни на одяг для дітей ми пропонуємо. Ви будете приємно здивовані, адже вартість нашої продукції значно нижча від аналогічних товарів конкурентів. Це пояснюється тим, що ми самі являємося виробником і співпрацюємо із замовниками напряму без посередників. Будьте впевнені, що вам не доведеться переплачувати й ви отримаєте якісний дитячий одяг оптом ціни на який вас потішать.

У нас постійно діють акційні пропозиції, сезонні знижки та розпродажі, а ще є економ серія, ціни на яку на 15% нижчі. Тому, якщо ви надумали здійснити у нас покупку, то це шанс добряче зекономити. Не вагайтеся, а замовляйте речі прямо зараз. Це можливість вигідно вкласти кошти та вивести свій бізнес на новий рівень. Продукція від ТМ Татошка на полицях вашого магазину привабить нових покупців та збільшить дохід у декілька разів.

Реєстрація оптового покупця
Опт Опт Розд Розд